Pododdział Alarmowy

 0    10 schede    DBadyll7
Scarica mp3 Stampa Gioca Testa il tuo livello
 
Domanda język polski Risposta język polski
240.
inizia ad imparare
Pododdział Alarmowy wyznacza się spośród Pododdziałów Jednostki Wojskowej (Jednostek Garnizonu) odpowiednią do potrzeb i możliwości
241.
inizia ad imparare
Dowódcę pododdziału alarmowego wyznacz się podoficera a w uzasadnionych przypadkach szeregowego zawodowego lub podchorążego.
242.
inizia ad imparare
Pododdział Alarmowy szkoli się zgodnie z planem szkolenia macierzystego pododdziału na teranie koszar (obozowiska) lub w ich pobliżu.
243.
inizia ad imparare
O czasie stawiennictwa osiągnięcia gotowości pododdziału alarmowego do działania, składzie, uzbrojenia, oporządzenia, wyposażenia (w tym środki transportowe i łączności) miejscu, przebywania po za godzinami służbowymi DECYDUJE dowódca jedn. woj.(garni.)
244.
inizia ad imparare
Za przygotowanie pododdziału alarmowego do pełnia służby odpowiada dowódca pododdziału jednostki z którego został on wyznaczony.
244.b
inizia ad imparare
Za gotowość do działania pododdziału alarmowego i jego terminowe stawiennictwo we wskazanym miejscu, odpowiada dowódca
245.
inizia ad imparare
Pododdział alarmowy może być wezwany przez oficera dyżurnego jednostki wojskowej (oficera inspekcji dywizjonu) w całości lub w części z określonym oporządzeniem, uzbrojeniem, wyposażeniem.
246.
inizia ad imparare
Zeszyt.
247.
inizia ad imparare
Po użycie pododziału alarmowego dowódca jednostki wojskowej (garnizonu) w razie potrzeby może wyznaczyć kolejny pododdział alarmowy.
248.
inizia ad imparare
Przekazania i przyjęcie służby dowódca pododdziału alarmowego melduje oficerowi dyżurnemu jednostki < inspekcji garnizonu>

Devi essere accedere per pubblicare un commento.